Ruszyły zapisy na II edycję kursu Rolnictwa Ekologicznego


Już trwa nabór na kurs rolnictwa ekologicznego na Ekologicznym Uniwersytecie Ludowym w Grzybowie 

EUL

Ruszył nabór na II edycję kursu rolnictwa ekologicznego prowadzonego przez Ekologiczny Uniwersytet Ludowy w Grzybowie (woj. mazowieckie). Kurs skierowany jest do osób chcących prowadzić gospodarstwo metodami ekologicznymi. Wiedzę teoretyczną jak i praktyczną studenci zdobywać będą podczas 21 miesięcy, od 4 kwietnia 2016 do grudnia 2017.

Teoretyczna część wykładów (3-tygodniowe zjazdy) odbywać się będzie w siedzibie Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego w Grzybowie, woj. mazowieckie. Natomiast część praktyczną kursu, która trwa 14 miesięcy (35 godzin praktyk w tygodni) studenci będą spędzać na ekologicznych gospodarstwach u doświadczonych rolników z całej Polski. Odbędzie się też 8 trzy-dniowych wizyt studyjnych w najciekawszych gospodarstwach ekologicznych kraju.

Ekologiczny Uniwersytet Ludowy to pierwsza inicjatywa tego rodzaju w Polsce. Uniwersytet stanowi ważną alternatywę dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką ekologii, jak i młodych rolników przejmujących gospodarstwa po swoich rodzicach. 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Karol Juros, tel. 500 381 231, eul@grzybow.pl

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronach Uniwersytetu: http://www.eul.grzybow.pl/