O Fundacji

Misją Fundacji jest kreatywne wspieranie dążeń do samorealizacji poprzez działania wywołujące pozytywne zmiany w ludziach oraz ich otoczeniu. Fundacja skupia się zarówno na obszarach wiejskich, jak i zurbanizowanych – dzieląc aktywność na zrównoważony rozwój oraz szeroko rozumianą edukację i kulturę.

Założyciele Fundacji "Mała Wielka Zmiana"


Monika Styczek Mała Wielka ZmianaMonika Styczek –  absolwentka SGGW oraz podyplomowych studiów Psychologii Zarządzania Personelem na UW. Uważa, że każdy z nas jest inny i dlatego życie jest nieobliczalne. Dzięki Fundacji może pracować z różnymi ludźmi i zawsze być pewna, że spotka ją coś czego nie przewidziała. Nieustające zmiany są jej napędem życiowym. Nie lubi nudy, trwonienia czasu, bezczynności. W pracy i na codzień lubi słuchać i zmieniać na lepsze to co da się jeszcze zmienić. Obecnie żyje i pracuje razem z rodziną na ekologicznym gospodarstwie.

Przemysław Kutnyj – absolwent polonistyki UW oraz podyplomowych studiów public relations na SGH. SpecjalistPK na strone fundacjia ds. PR z wieloletnim doświadczeniem, redaktor, fotograf, miłośnik USA. Od czasów studiów angażujący się w różnego rodzaju projekty społeczne. Pracował z dziećmi z rodzin mających problemem alkoholowy, cierpiących na autyzm, szkolił młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, wymyślił i z grupą wspaniałych ludzi przeprowadził projekt "Ustąp. Nie znikaj", poświęcony problemowi nieustępowania miejsca w środkach komunikacji publicznej. Obecnie nie związany z Fundacją.